Pridať inzerát

PHP Developer (Nette=Symfony=Laravel)

ManpowerGroup s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být součástí společnosti, která rozhodně není továrna na hromadu jednoduchých webů, ale jejich cílem je naopak tvorba zajímavých a složitých aplikací?

Společnost, která dělá všechno pro splnění cílů a řešení potřeb významných klientů, jakými jsou např. Vodafone, Hypoteční banka, O2 Family nebo Renomia?
Pro našeho klienta hledáme PHP developera, který pomůže s vylepšováním stávajících, ale i s návrhem a implementací nových a inovativních projektů.

Ve 20 členném agilním týmu pracují na mnoha klientských projektech i na rozvoji interních projektů. Jsou agilní vůči klientům i při úpravách vnitřních procesů.

Všichni členové týmu mají možnost se podílet na směřování firmy, protože nejsou direktivně řízená firma a nedívá se na vše jen přes business.

Technologie se kterými se setkáte: PHP, MySQL, SOLID, TDD a REST

Zaměstnanecké výhody, benefity

Podporu v rozvoji v kterékoli ze složek pracovní náplně.

U klienta si sáhnete také na pokročilé nástroje.
Ze vzdělávacích benefitů:

  • knížky

  • online kurzy

  • vstupné na konference a školení podle toho, co Vás zajímá a mnoho dalších benefitů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Počet let praxe

0

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Výhodou:

  • orientace v React, Vue JS, TypeScript, PostgreSQL, ElasticSearch, Docker, UML, SOAP a návrhových vzorech

  • práce s alespoň jedním z moderních frameworků jako Symfony, Laravel nebo Nette

  • schopnost pochopit business aspekty realizace projektů

  • umět navrhnout komplexní funkce v škálovatelné architektuře

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti