Pridať inzerát

.NET Developer - American research & flexibilty - Ostrava

ManpowerGroup s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava, Česko

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Senior .NET Developer - Ostrava

Hledáme seniorního kolegu na pozici .NET Developera do týmu, který se stará o správu a rozvoj interních finančních systému, které rozšiřují funkcionality finančního systému Great Plains.

Budeš u nás:

  • Vyvíjet a udržovat aplikace, které se integrují s hlavním finančním systémem postaveným nad Microsoft Dynamics GP (Great Plains) a poskytují funkcionality, které samotný Great Plains nenabízí.

  • Vytvářet technická řešení na základě business požadavků

  • Podílet se na designu jednotlivých částí systému a rozhodovat o architektuře

  • Mít příležitost vést a mentorovat méně zkušené kolegy

  • Směřovat projekt k využití aktuálních trendů (použítí nových technologií, Continuous Integration, atd.)

Co pro práci používáme za tooly?

Momentálně .NET (C# a VB), ASP.NET, Javascript, CSS, SQL (Microsoft SQL Servers), SQL Server Integration Services (SSIS), SQL Server Reporting Services (SSRS), Jira, FishEye, Visual Studio 2019 a další…

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co na oplátku nabízíme?

  • Moderní office kousek od (VŠB)

  • Pravidelná interní i externí školení + kurzy AJ

  • Práci na mezinárodních projektech, denní komunikaci v AJ

  • Týmbuildingové akce a "release" párty - Archery game, Motokáry, Laser game atp.

  • Občasná práce z domova

  • Flexipassy

  • Stravenky

  • Super tým se kterým můžete hrát fotbálek v relaxační místnosti, nebo si jít po práci posedět

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od tebe potřebujeme?

Máme fajn tým a pohodovou atmosféru, chceme si to udržet! Takže hledáme pohodáře, co s námi sem tam zajde na drink, oslaví release a ideálně se přidá i na teambuilding (jsme optimisti a věříme, že to bude brzo možné) :)

Mimo to také potřebujeme abys:

  • Měl logické uvažování

  • Byl samostatný a zároveň uměl vést juniornější kolegy

  • Měl odpovídající komerční praxi ve vývoji ASP.NET

  • Měl hlubší znalosti SQL (vytváření komplexních uložených procedur a ladění pomalých dotazů)

  • Byl iniciativní a hledal způsoby, jak vylepšit současné aplikace a procesy

  • Schopnost komunikace v AJ (ideálně B2, kvůli pravidelné komunikaci na denní/týdenní bázi)

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti