Pridať inzerát

C++/C# vývojář pro Linux

ManpowerGroup s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro tým vyvíjející analytický software spektroskopů hledáme nové kolegy, kteří ovládají jazyky C++ a C# .NET a pomohou nám spolu s vývojem nových funkcionalit s překladem softwaru do linuxového prostředí.
Co pozice obnáší:

- návrh a vývoj nových funkcionalit v C# .NET

- implementaci modulů softwaru pro řízení spektroskopů na Linux platformu(kód psaný v C++)

- testování nové business logic a troubleshooting

- práci v týmu - aktuálně 20 lidí

Co k vývoji používáme: C++, C#, .NET, Git, Jenkins, Jira, Scrum

Zaměstnanecké výhody, benefity

- smysluplnou práci, která pomáhá posouvat technologické limity největších výrobců elektroniky na světě (Samsung, Intel, TSMC)

- možnost jít za hranice SW a podílet se na komplexním vývoji produktu od HW po UX

- flexibilní plánování pracovní doby

- možnost pracovních cest do Švýcarska

- 5 týdnů dovolené

- bezplatné kurzy angličtiny

- příspěvek na penzijní připojištění

- roční bonus

- Multisport karta zdarma

- mobilním tarif pro soukromé účely

- moderní pracovní prostředí s jógou, fyzioterapií a masážemi přímo v budově

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- máte VŠ titul v informatice či souvisejícím technickém oboru

- ovládáte C++ a C# .NET (oba jazyky využíváme na denní bázi)

- domluvíte se anglicky (budete komunikovat s kolegy ze Švýcarska)

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
Česká republika