Pridať inzerát

Nastavovač/Údržbár strojov (mzda až 1500€)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľký Meder
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie preventívnej údržby strojov, zariadení a nástrojov podľa predpísaného intervalu a rozsahu
- nastavenie a korekcia parametrov strojov a zariadení podľa predpísaných pracovných postupov a inštrukcií
- oprava strojov, zariadení a nástrojov, diagnostika, objednávanie náhradných dielov, hlásenie a odstraňovanie zistených nedostatkov
- zabezpečovanie prác súvisiacich s prevádzkyschopnosťou strojov, zariadení a nástrojov
- účasť na činnostiach v pohotovostnom režime /podľa potreby/
- navrhovanie riešení na odstránenie zistených nedostatkov a súčinnosť pri zlepšovaní nastavenia a údržby strojov a zariadení
- vykonávanie priebežných meraní výrobkov, strojov a zariadení
- zodpovednosť za správnu činnosť na pridelenom strojnom zariadení
- dodržiavanie interných predpisov, spolupráca s ostatnými oddeleniami
- účasť na školeniach súvisiacich s výkonom práce
- práca v trojzmennej prevádzke

- práca priamo v kmeňovom stave spoločnosti
- pracovná zmluva na 1 rok následné predĺženie na dobu neurčitú
- príspevok na dopravu
- variabilná zložka mzdy - výkon a dochádzkový bonus

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Dodávateľ komponentov do automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené strojárske alebo elektrotechnické vzdelanie
- ochota pracovať na 3 zmeny

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov