Pridať inzerát

Nutričný špecialista

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 3 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 3 000€ brutto/mesačne - závisí od skúseností kandidáta. Mzda môže byť zvýšená po pravidelnom ročnom hodnotiaceho rozhovoru. Garantovaný 13. plat vyplácaný ešte pred Vianočnými sviatkami.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Odpovedať na otázky týkajúce sa hodnôt výživy a krmív od dodávateľov, zákazníkov a oddelenia predaja a obstarávania.
• Vytvoriť know-how a databázu kŕmenia s cieľom podporiť kolegov.
• Vedomosti o zložkách krmiva, zmesiach krmiva a výpočte a úprave prídavku krmiva s prihliadnutím na požiadavky na živiny, v závislosti od zmeny cien a meniacich sa hodnôt obsahu zložiek krmiva.
• Rozvoj a zavedenie nových koncepcií pre dobytok a kŕmenie ošípaných.
• Sledovať parametre kvality krmiva. Poskytovať (potenciálnym) zákazníkom, dodávateľom a kolegom autentické informácie.
• Optimalizovať, prispôsobiť, uplatňovať a monitorovať výrobné procesy a usmernenia pre výživové hodnoty. Dohliadať na používanie krmív a určovanie krmív s prihliadnutím na miestne zákony a iné právne predpisy.
• Poradenstvo a osobná aktívna pomoc súvisiaca so skladovaním a uchovávaním výrobkov.
• Návšteva chovných fariem našich partnerov.
• Pozitívny kontakt s potravinovými poradcami z iných spoločností.
• Aktívna účasť na výstavách, konferenciách a odborných seminároch.
• Výpočet a optimalizácia kŕmnych dávok.

• služobný mobilný telefón
• služobné automobilové vozidlo - aj na súkromné účely
• laptop
• KPI 10% ročne
• služobné cesty - Česko, Maďarsko, Holandsko

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Spoločnosť, pre ktorú pozíciu obsadzujeme je medzinárodná krmivárska spoločnosť so spoločnosťami v Holandsku, Spojenom kráľovstve, Írsku, Francúzsku, Belgicku, Nemecku, Poľsku, Taliansku, Českej republike, Maďarsku a na Slovensku. Spoločnosť pracuje s potravinárskym, nápojovým a biopalivovým priemyslom a špecializuje sa na udržateľné krmivové riešenia. S viac ako 50-ročnými skúsenosťami s predajom vedľajších produktov z uvedených odvetví na trh s krmivami pre zvieratá. Taktiež je zodpovedná za predaj viac ako 5,5 milióna ton najmä vlhkého a tekutého vedľajšieho produktu ročne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Prax minimálne 3 roky
Znalosť jazykov : anglický - aktívne
český - aktívne
maďarský - veľkou výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov