Pridať inzerát

Projektový manažér

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 1 800 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať od nadobudnutých predošlých skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP / Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podpora v oblasti riadenia projektov, ako i v oblasti kvality
- Zabezpečovanie a analýzy údajov v rámci výskumu transakčných cien v automobilovom priemysle
- Podpora pri riadení projektov, ako aj pri koordinácii zahraničných partnerov pri práci v teréne
- Po zaškolení čoraz nezávislejšie vykonávanie hodnotení údajov, ako aj prípravy správ o zákazníkoch
- Podpora v oblasti služieb a podpory zákazníkov
- Konfigurácia nových vozidiel ponúkaných rôznymi značkami podľa
špecifikácií na webových stránkach nemeckých a zahraničných výrobcov automobilov
- Aktívne pozorovanie trhu a internetový prieskum

Zamestnanecké výhody budú odprezentované počas osobného pohovoru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Úplný začiatočník
Microsoft Excel - Úplný začiatočník
SPSS - Úplný začiatočník

- Požadovaný pozitívny vzťah k autám
- Anglický jazyk + nemecký jazyk aspoň na komunikatívnej úrovni (B2)
- Schopnosť rýchleho porozumenia
- Spoľahlivosť a presnosť
- Štruktúrovaný a nezávislý spôsob práce
- Vysoké organizačné schopnosti
- Schopnosť určovania priorít
- Ideálne skúsenosti s riadením medzinárodných projektov alebo čiastkových projektov
- Veľmi dobré znalosti programu MS Excel a MS PowerPoint
- Znalosť SPSS je výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov