Pracujte u nás ako CNC operátor - ponúkame nástupný bonus 1000 eur

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 - 2 000 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí na skúsenostiach daného kandidáta + variabilná zložka bonusov do výšky cca 30% zo mzdy + nástupný bonus 1000 eur
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládanie CNC stroja (sústruh prípadne fréza)
- obsluha stroja
- nastavenie stroja
- výmena nástrojov
- úprava korekcie nástrojov
- meranie vyrobených dielov meradlami a kalibrami
- čítanie výkresovej dokumentácie

- stabilné zamestnanie v kmene spoločnosti
- príspevok na dochádzanie do zamestnania nad 15 km do výšky 50 eur
- príspevok na Vianoce, dovolenku,...
- odmena pri životnom jubileu
- príspevok na DDS
- zabezpečená strava vo firemnej jedálni
- nástupný bonus vo výške 1000 eur (po splnení podmienok dochádzky rozdelený na 3 časti)

Výberové konanie prebieha priebežne podľa zaslaných životopisov vhodnými kandidátmi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2023 (ostávajú ešte 3 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient je výrobcom zameraným na zbrojný priemysel. Jeho činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti s obrábaním na CNC sústruhu
- prax v obsluhe CNC stroja vítaná
- ochota pracovať na 2 zmeny

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov