Pridať inzerát

Elektroinžinier/ka

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Juhomoravský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 3 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 800 EUR brutto Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností kandidáta podľa toho či ide o absolventa alebo kandidáta s relevantnými skúsenosťami. + ročná variabilná zložka 3-7%
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v Brne hľadáme kandidáta z ktoréhokoľvek kútu Slovenska, ak spĺňa nižšie spomínané požiadavky a pre ktorého nebude táto náplň práce problémom:

* Budete sa podieľať na vývojových projektoch pre produkt elektrónového mikroskopu,
* Budete pôsobiť ako vývojár analógovej, digitálnej a zmiešanej signálovej elektroniky - vytvárať schémy a rozloženia,
* Počas integrácie alebo vývoja modulov budete nepretržite spolupracovať s projektovým manažmentom a spolupracovať s ostatnými R&D špecialistami z vývojových tímov modulov (mechanické, firmvérové ​​a softvérové ​​inžinierstvo),
* Budete zodpovedný za vytvorenie technickej dokumentácie povinnej pre výrobu novo vyvinutých produktov.

* príspevok pri hľadaní ubytovania v Brne
* 25 dní dovolenky
* 3 sick days
* 1x ročne odmena vo výške cca 1 mzdy (5-7% ročnej mzdy)
* flexibilný pracovný čas
* každoročná valorizácia miezd
* firemná univerzita - vzdelávanie a školenia (soft skills aj odborné)
* jazykové vzdelávanie
* penzijné pripoistenie 3%
* životné a úrazové poistenie
* relokačný bonus + pomoc
* Multisport karta
* vitamíny na pracovisku
* možnosť vlastného parkovania
* zvýhodnený tarif u vybraného mobilného operátora

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Ponuka je obsadzovaná pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektronika, fyzika, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Vysokoškolské vzdelanie v odbore elektronika alebo súvisiace skúsenosti, ktoré preukazujú požadované zručnosti.
* Znalosti pri navrhovaní analógovej, digitálnej a zmiešanej signálovej elektroniky, spínaných zdrojov alebo komunikačných rozhraní.
* Komunikačné zručnosti sú potrebné pre internú aj externú komunikáciu s kolegami, partnermi, dodávateľmi.
* Schopnosť pracovať samostatne, ako aj v multifunkčných a medzi kultúrnych tímoch.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov