Pridať inzerát

Hľadáme PLC Technika

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľký Meder
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v automobilovom priemysle hľadáme PLC technika.
Budeš riadiť projekty týkajúce sa automatizácie a robotiky. Budeš prvým kontaktom pre manažérov.
Budeš spolupracovať s nastavovačmi a údržbármi - robiť im support väčšinou spoza PC.

Hlavná pracovná náplň:
• návrh a inovácia SW riešení pre zvýšenie produktivity a kvality prevádzky
• návrh koncepcií, komunikácia s dodávateľmi
• zastrešenie správneho fungovania riadiacich programov (vývoj, simulácia a implementácia)
• Diagnostika porúch, odstraňovanie chýb na strojoch a zariadeniach vo výrobe (ACG, KUKA, ABB, SERRA a pod)
• tvorba technickej dokumentácie
• školenie nastavovačov a operátorov
• analýza a raporting
• zabezpečovanie komunikácie s odd. výroby a údržby

Čo ti vie spoločnosť ponúknuť?
Uplatnenie v rámci progresívnej zahraničnej spoločnosti
Možnosť profesijného rastu a ďalšieho rozvoja
Atraktívne externé a odborné školenia
Príspevok na stravu (stravovacia karta)
Príspevok na dopravu
Bonusy pri životných jubileách a za lojalitu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické/Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PLC Siemens - Úplný začiatočník
Programovanie PLC - Úplný začiatočník
Microsoft Office 365 - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovné skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou
Pracovné skúsenosti s opravou a údržbou zváracích strojov a zariadení
Skúsenosť s metodikou Amdec, Smed, Ergonómia a pod.
Ukončené elektrotechnické vzdelanie
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B2)
Samostatnosť, rozhodnosť, spoľahlivosť
Pozornosť, precíznosť, dôslednosť
Manuálna zručnosť, technická gramotnosť
Praktické myslenie, technický talent
Vynaliezavosť, analytické myslenie
Tímový duch

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov