Pridať inzerát

Senior Retail Account Manager

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 150 EUR/mesiacZákladná mzda začína na 2150€ a závisí od skúseností a predpokladov každého kandidáta.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme ľudí, ktorí sa chcú neustále učiť, rozvíjať nové zručnosti, kariérne rásť, riadiť inovácie a zlepšovať skúsenosti klientov v medzinárodnom a viacjazyčnom tíme.
- Úlohou tímu je viesť našich predajcov (partnerov predávajúcich na všetkých trhoch v EÚ) k vzájomnému úspechu, z čoho majú úžitok naši zákazníci tým, že ich budeme viesť, budovať dôveru , povzbudzovať sa navzájom a dodržiavať status quo.
- Proaktívne oslovujeme našu klientelu prostredníctvom telefonátov a e-mailov.
- Vzdelávame klientov o tom, ako optimalizovať svoj rast a ziskovosť, ako aj riešenia, aby boli udržateľné prostredníctvom našich procesov a samoobslužných riešení pomocou našich techník riadenia vzťahov.
- Neustále zjednodušujeme procesy, zlepšujeme kvalitu interakcií s dodávateľmi a podporujeme škálovateľnosť a automatizáciu s obchodnými, technologickými a produktovými tímami vďaka našej jedinečnej pozícii procesných expertov, ktorí sú vystavení každodenným činnostiam s dodávateľmi.
- Náš tím je hodnotený na základe rôznych metrík, ktoré merajú vplyv na obchodný rast našich dodávateľov, ako aj ich príspevky k projektom a zlepšovanie procesov/nástrojov.

- Úlohou bude rokovanie o ročných podmienkach, ako aj o nákladoch a navrhovanie nových služieb s našimi dodávateľmi na vytvorenie spoločných obchodných plánov.
- Optimalizácia portfólia produktov predajcu uvedených na trhu, ich viditeľnosť a predaj.
- Spolupráca s dodávateľmi na zlepšovaní ich prevádzkovej dokonalosti a dodávateľského reťazca.
- Riadenie obchodných a právnych eskalácií prostredníctvom riešenia kritických problémov s cieľom nájsť udržateľné riešenia.
- Úlohou je identifikovať nové príležitosti na inováciu a automatizáciu procesov pre lepšiu efektivitu a spoluprácu s partnermi.
- Budete vlastniť celé procesy, školiť kolegov, zdieľať osvedčené postupy a zabezpečovať vplyv na interné/externé podnikanie.

• flexibilné a inkluzívne prostredie pre každého člena tímu s rovnakými príležitosťami na profesionálny rast.
• prístup ku globálnej vzdelávacej knižnici (samovzdelávanie, trieda vedená inštrukciami, virtuálne webináre) a špecializovanému mentorskému programu na neustále učenie a rozvoj nových zručností.
• rozsiahle vzdelávacie stretnutia, od maloobchodných znalostí až po obchodné a vyjednávacie zručnosti, aby sme účtovných manažérov pripravili na úspech.
• možnosť zdokonaľovania jazykových zručností s možnosťou sponzoringu jazykových kurzov.
• športové a spoločenské podujatia, priemerne 25 podujatí ročne; od filmových večerov a online kvízov až po turistické výlety a letné oslavy.
• flexibilita práce z domu striedavo s prácou z kancelárie – po dohode s manažérom a flexibilný pracovný čas.
• čerstvé a bezplatné ovocie a občerstvenie v našich kuchyniach.

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis v anglickom jazyk. Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady na danú pracovnú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v službách pre zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- znalosť angličtiny je nevyhnutná
- podmienkou je ovládať plynule okrem angličtiny aspoň jeden z uvedených jazykov - taliančina, nemčina, francúzština, alebo španielčina
- preukazovať schopnosti budovať dôveru a vyjednávať alebo ovplyvňovať zainteresované strany v podnikaní a zároveň prejavovať obchodné schopnosti
- schopnosť efektívne plniť ciele, úlohy a riadiť viacero priorít
- očakávajú sa výborné prezentačné, medziľudské a komunikačné schopnosti
- prispôsobivosť a schopnosť riešiť problémy
- nadšenie z práce, silná sebamotivácia, ktorá bude prispievať k pozitívnemu tímovému prostrediu
- nevyhnutné sú skúsenosti v Microsoft Office (najmä Excel)
- neustále zlepšovanie samého seba a prispievať k celkovému rastu tímu mentorovaním a koučovaním ostatných.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov