Pridať inzerát

Komunikačný/á manažér/ka (Automotive)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 000 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať od nadobudnutých predošlých skúseností.
  • Termín nástupu: ASAP / Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

INTERNÁ KOMUNIKÁCIA (80%)
- Poskytovanie špecializovanej strategickej komunikačnej podpory a poradenstva riaditeľovi výrobnej prevádzky a vedúcemu tímu
- Pôsobenie na pozícii strážcu firemných záležitostí s cieľom zabezpečiť konzistentné posolstvo vo všetkých interných komunikáciách, ktoré sú v súlade s kľúčovými prioritami spoločnosti
- Riadenie zainteresovaných strán
- Pozitívne ovplyvňovanie a nadväzovanie kontaktov v rámci podniku, budovanie vzťahov
- Poskytovanie komunikačného poradenstva podľa aktuálnej potreby
- Realizovanie kreatívnych kampaní, ktoré oživujú strategické ciele
- Rozvíjanie príležitostí na zlepšenie a zdokonalenie existujúcich komunikačných kanálov
- Reportovanie, poskytovanie spätnej väzby a odporúčaní pre zlepšenie osvedčených postupov

EXTERNÁ KOMUNIKÁCIA (20%)
- Udržiavanie pozitívnej povesti spoločnosti v externých médiách na miestnom trhu aktívnym riadením vzťahov s miestnou tlačou
- Úzka spolupráca s vedením závodu a tímami pre korporátne záležitosti so sídlom v Spojenom kráľovstve s cieľom vytvoriť a realizovať strategický komunikačný plán, ktorý zapojí miestne médiá do pozitívnych správ o závode a zároveň bude podľa potreby riadiť a minimalizovať riziká spojené s reputáciou
- Oficiálny hovorca závodu (promptné reagovanie na externé požiadavky v rámci pracovnej doby i mimo nej podľa potreby, vrátane riadenia krízovej komunikácie, v prípade potreby zastupovanie vedenia vo vysielaní médií)

Služobné auto
Príspevok na dôchodok
Príspevok na stravu
Životné poistene / Úrazové poistenie
Rôzne benefity v hodnote 400€
A iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Vynikajúce komunikačné zručnosti - hovorené aj písané v anglickom (C1) a slovenskom jazyku (C2)
- Znalosť ukrajinského jazyka je výhodou
- Vyžaduje sa dobrá znalosť v programoch ako MS Excel, Word a PowerPoint
- Skúsenosti v automobilovom alebo podobnom výrobnom sektore
- Vynikajúce skúsenosti s internou a externou firemnou komunikáciou
- Silné vodcovské zručnosti v oblasti riadenia ľudí
- Schopnosť zjednodušiť zložité
- Schopnosť vyjednávať a ovplyvňovať (aj na úrovni vyšších riadiacich pracovníkov) v rámci celej organizácie
- Zvládať citlivé komunikačné otázky, najmä v oblasti externej komunikácie (napr. krízová komunikácia)
- Vynikajúce zručnosti v oblasti práce s médiami
- Skúsenosti s komunikáciou v oblasti riadenia zmien v rámci globálneho podniku s viacerými pobočkami
- Skúsenosti s riadením podujatí
- Silná schopnosť organizovať seba a ostatných
- Práca v samostatnej komunikačnej funkcii vo veľkej organizácii

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov