Pridať inzerát

Office asistent/ka / Recepčný/á

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať od predošlých nadobudnutých skúseností.
  • Termín nástupu: ASAP / Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Office asistent/ka / Recepčný/á:

- Zodpovedá za zabezpečenie plynulého chodu recepcie
- Vybavuje telefonáty, organizuje stretnutia s internými zamestnancami ako aj externými obchodnými partnermi a následne ich eviduje do kalendárov sekundárne nadriadených
- Víta návštevníkov, zabezpečuje ich usadenie a obsluhu
- Poskytuje všeobecné informácie o firme
- Centrálne eviduje došlú a odoslanú poštu
- Objednáva kuriérske služby a komunikuje s kuriérmi
- Skenuje a elektronicky ukladá došlé faktúry
- Vedie denník došlých faktúr podľa pokynov Office manažéra
- Zabezpečuje dostatočný počet riadov v kuchynke určených prednostne na stretnutia s externými návštevami
- Obsluhuje AVT techniku v zasadačkách a kancelársku techniku a zabezpečuje servis v prípade poruchy
- Evidencia a vytváranie objednávok
- Kontrola čistoty v spoločných priestoroch a hlási nedostatky Office manažérovi
- Efektívne spolupracuje s ostatnými členmi tímu

- Príjemné a moderné industriálne pracovné prostredie
- Príjemný kolektív
- Ročný bonus
- Ošatné (400€ / ročne)
- Príspevok na vzdelávanie
- Príspevok na športové aktivity
- Caffeteria bonus
- 25 dní dovolenky
- 2x sick days
- Príspevok na stravné
- Skvelé firemné akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Úplný začiatočník
Microsoft Excel - Úplný začiatočník
Microsoft PowerPoint - Úplný začiatočník
Microsoft Outlook - Úplný začiatočník

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Minimálne 1 rok obdobnej pracovnej skúsenosti
• Veľmi dobré komunikačné, koordinačné a organizačné schopnosti
• Zodpovednosť
• Dôslednosť
• Schopnosť efektívne riešiť problémy
• Tímová spolupráca
• Základy MS Office
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Reprezentatívne vystupovanie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov