Operátor výroby alebo kontrolór kvality (práca v Nitre v priemyselnom parku a v okolí)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 300 EUR/mesiac-mzda sa skladá zo základnej mzdy a prípadných bonusoch
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme operátorov výroby/kontrolórov kvality na jeho prevádzky v Nitre a okolí:

Čab:
- ide skôr o prácu operátora výroby ako kontrolóra kvality
- dokončovacie práce , kompletizovanie a izolovanie výrobkov
- ľahšie zámočnícke práce podľa zadania a výkresovej dokumentácie
- pracuje sa na 2 zmeny

Nitra:
- ak je väčšia časť ako operátor výroby
-výroba na robotizovaných a montážnych výrobných zariadeniach.
- ak je väčšia ako kontrolór kvality
- je to vizuálna a hmatová kontrola výliskov
- pracuje sa na 3 zmeny

- práca priamo v kmeňovom stave spoločnosti
- bonusy na mesačnej báze
- príplatky podľa zákonníka práce
- vyššia stravovacia jednotka ako je zákonom stanovené
- príspevok na dochádzanie od 30€

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre klienta pôsobiace v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 2 až 3 zmeny
- skúsenosti s výrobou sú vítané

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov