Hľadáme skladníkov - preukaz na VZV a žeriavnicky preukaz vystavíme (základná mzda 1180€ + bonusy)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 180 - 1 350 EUR/mesiaczákladná mesačná mzda 1180 € + dochádzkový bonus 100 € + bonus za dodržiavanie BOZP 34 € + bonus na dopravu do práce 20 € + navyše príplatky za nočnú prácu, nadčasy a extra výkon
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie logistických operácii pre automobilový priemysel
- baliace činnosti (práca s páskovačkou, baliacim materiálom, kontrola kvality plechov, triedenie a balenie plechov)
- práca s VZV (manipulácia s prázdnymi a plnými paletami)
- práca so žeriavom (vyskladňovanie zvitkov z kamiónov a ich zaskladňovanie)
- žeriavnicky preukaz a oprávnenia zabezpečí firma
- pracovanie so systémom SAP
- práca na 2, neskôr na 3 zmeny
- vhodné pre mužov aj ženy
- zmluva sa uzatvára priamo so spoločnosťou

- práca priamo v kmeňovom stave spoločnosti
- čisté a kľudné prostredie v novej hale
- náborový a odporúčací bonus vo výške 300 €
- rôznorodosť práce
- príspevok do DDS
- 13. a 14. plat (50 % fix, 50 % závisí od výsledkov firmy a individuálneho pracovného výkonu
- príspevok na stravu a pitný režim
- finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, životných jubileách a odpracovaných rokoch
- pracovné oblečenie po skúšobnej dobe
- každoročná valorizácia miezd

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient sa špecializuje na spracovanie plochej ocele a hliníka: priečne delenie - strihanie zvitku lichobežníkového tvaru, lichobežníkové delenie - strihanie zvitku na tabule lichobežníkového tvaru, výroba nástrihov - strihanie plochých tvarových prístrihov rôznych tvarov zo zvitkov pomocou strižných nástrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technického smeru

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť, tímový hráč
- prax v strojárskej výrobe výhodou
- dôraz na dodržiavanie pravidiel BOZP
- rozhodnosť
- platný preukaz VZV (8t výhodou - nie podmienkou)
- žeriavnicky preukaz výhoda ale nie je podmienka

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov