Pridať inzerát

Hľadá sa Servisný/Montážny technik!

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 600 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa na tejto pozícií čaká?
• Komunikácia so zákazníkmi pri vybavovaní zachádzok
• Profesionálna inštalácia, oprava a údržba žalúzií, roliet markíz a ďalších produktov z tieniacej techniky a ochrane proti hmyzu
• Okrem komunikácie so zákazníkmi, ich tiež naučíš ako správne ovládať tieniacu techniku
• Budeš technická podpora pre obchodný tím
• Tvoja účasť bude dôležitá pri príprave montáží a plánovaní montáží
• Manuálna práca
• Práca vo výškach

Rodinná spoločnosť s budúcnosťou a záujmom o svojich ľudí
Priateľský kolektív a dynamický tím
Zaškolenie a adaptácia na pozíciu – nikto učený z neba nespadol :)
V závislosti od praxe a je možný aj vyšší plat
Pružný pracovný čas (Po-Pia)
Služobné auto (na výkon práce)
Služobný telefón, odev, náradie sú samozrejmosťou
Prémie na konci roka
Vyplácané nadčasy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť je jedným z popredných európskych výrobcov tieniacej techniky. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v Rakúsku v Abfaltersbachu, v idylickom východnom Tirolsku. S približne 1 350 zamestnancami a niekoľkými závodmi v Európe sa spoločnosť zameriava na vysokú kvalitu spracovania, inovatívne technológie a sofistikovaný dizajn. Ako tradičná rakúska rodinná firma si zakladáme na profesionálnom prístupe a vzájomnej dôvere.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie: zámočník, stolár/tesár, mechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Budeme si rozumieť ak si:
Už pracoval ako montážnik alebo servisný technik (nie je však nutnosťou)
Schopný pracovať samostatne ale aj tímový hráč
Vysoko orientovaný na zákazníka
Rád sa neustále rozvíjaš, učíš a zdokonaľuješ
Si časovo flexibilný
Si zodpovedný a odolný voči stresu
Si manuálne zdatný a nebude ti vadiť ˝zašpiniť si ruky˝ :)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov