Pridať inzerát

Administratívny/á pracovník/čka pre logistiku

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Dunajská Streda, Kostolné Kračany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacNástupný plat 900 EUR, navýšenie po skúšobnej dobe.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa administratíva? Máš skúsenosť z logistickej spoločnosti? Angličtina patrí medzi tvoje silné stránky?

Máme pre teba zaujímavú pracovnú ponuku.

Na pozície administratívneho/ej pracovníka/čky by ťa čakali tieto zodpovednosti:

• spracovanie korešpondencie a elektronickej pošty
• prijímanie telefonických hovorov
• spracovanie podkladov podľa potreby
• dokumentácia
• príprava dodacích listov a CRM-iek
• plávanie materiálov na vykládku
• komunikácia s rôznymi oddeleniami a zákazníkmi
• práca so systémom SAP a MS Office balíčkom

Práca na dve pracovné zmeny - ranná (7:00 - 16:00) a poobedná (10:00 - 19:00).

Benefity nášho klienta budú bližšie predstavené na pracovnom pohovore.

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozícia je obsadzovaná pre medzinárodného klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vhodný/á kandidát/ka by mal spĺňať tieto požiadavky:

• pracovná skúsenosť z logistiky
• ovládanie maďarského jazyka je výhodou
• skúsenosť s vystavovaním dodacích listov a CMR-iek je výhoda
• angličtina na úrovni B2 (komunikatívnu úroveň)
• samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov