Pridať inzerát

Kvalitár-kontrolór v strojárskej výrobe

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac• Mesačná mzda: ma základe dohody a seniority kandidáta; • Polročné odmeny vo výške 10 %
  • Termín nástupu: ASAP/ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Komunikáciu so zákazníkmi, vybavovanie reklamácií, 8D reportov.
-Vyhotovenie kontrolných plánov.
-Vykonávanie kontroly prvotného vzorkovania pre nakúpené diely od dodávateľov v súlade so schválenými výrobnými procesmi požadovanými smernicami.
-Vykonávanie kontroly prvotného vzorkovania pre zákaznícke diely na základe požiadaviek platných noriem, výkresov a požiadaviek zákazníkov.
-Starostlivosť o interné a zákaznícke reklamácie, a ich vedenie v databáze
-Zastupovanie pri riešení GCM reklamácií
-Čítanie technických výkresov na vysokej úrovni

-stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
-13. plat (po dvoch rokoch zamestnania)
-gastro karta alebo stravovanie v jedálni
-príjemný kolektív

Na túto pracovnú pozíciu reagujte zaslaním vášho aktuálneho životopisu a v krátkom čase Vás budeme kontaktovať.

DOPRAVU A UBYTOVANIE PRI TEJTO PRAC. PONUKE NEPOSKYTUJEME.

V prípade potreby je možné ma kontaktovať na:
+421 918 893 986
alebo
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť je významný producent trezorov, kovových konštrukcií výťahov, pohyblivých schodov, kovových konštrukcií strojov a iných zariadení.
Sme špecialisti v oblasti zvárania (viac 14 000 druhov výrobkov) – pre klientov zo Švajčiarska, Rakúska a Nemecka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
SAP Quality Management (QM) - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-schopnosť čítať technické výkresy
-samostatnosť, odolnosť voči stresu, komunikatívnosť
-výhodou sú skúsenosti s prácou vo výrobnej spoločnosti a so strojárskymi technológiami
-výhodou je ovládanie nemeckého jazyka

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov