Pridať inzerát

Account Manager

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacFinálna ponuka platu môže byť vyššia v závislosti od preukázaných skúsenostiach + akvizičné bonusy
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného obchodníka, ktorý vie preukázať a prezentovať výsledky svojej práce.

Cieľom nového Account manažéra bude najmä proaktívne identifikovať nové obchodné príležitosti, zachovať a rozvíjať existujúce projekty, rozvíjať vzťahy so zákazníkmi a navrhovať riešenia, ktoré spĺňajú potreby našich zákazníkov.

Zodpovedať budete za:
• Rozvoj a udržiavanie obchodných vzťahov a zabezpečenie dosiahnutia obchodných cieľov v regióne Slovenska
• Nadväzovanie a udržiavanie vzťahov so zákazníkmi zo sektoru technologických firiem „Telco – Media – Technology“.
• Prezentáciu spoločnosti a jej portfólia
• Prípravu akvizičných plánov a zabezpečenie plnenia stanoveného plánu
• Identifikáciu príležitostí, vytváranie obchodnej stratégie pre jednotlivé príležitosti, prípravu ponuky a zabezpečenie úspešného predaja v súlade so strategickými ambíciami a prioritami spoločnosti

• 5 dni dovolenky nad rámec zákona
• Práca z domu – flexibilne
• Príspevok na cestu do/ z práce
• Doplácanie PN v trvaní do 1 roka
• Ovocie, káva na pracovisku
• Príspevok na penzijné pripoistenie
• 1 deň dovolenky navyše (ak je dieťa v prvom ročníku MŠ / ZŠ)
• Príspevky pri významných životných udalostiach
• E-learning kurzy
• Certifikované kurzy
• Jazykové školenia
• Benefit plus program
• Teambuildingy
• Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• Odmena za odporučenie známeho na voľnú pozíciu

Vopred Vám ďakujeme za zasielanie životopisu v anglickom znení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Znalosť prostredia a vzťahov z uvedených oblastí
• Viacročné skúsenosti v Account Managemente / Business Developmente v oblasti predaja IT a podnikových riešení a služieb v segmente technologických firiem (TELCO je len časť segmentu)
• Vynikajúce vyjednávacie schopnosti
• Detailné znalosti o dodávateľskom reťazci a pochopenie zložitosti dodávateľského reťazca vrátane vzťahov a technických súvislostí
• Vynikajúce prezentačné zručnosti a schopnosť konať ako uznávaný obchodný partner
• Schopnosť samostatne pripraviť a organizovať rokovania

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov