Pridať inzerát

Stavbyvedúci

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacMinimálna výška platového ohodnotenia začína na úrovni 1300 brutto a podrobnosti ohľadom výšky platu budú upresnené na pohovore.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste čerstvým absolventom alebo skúseným kandidátom a radi by ste získali cenné skúsenosti na významných projektoch spoločnosti? Ak ste odpovedali áno tak čítajte ďalej. Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu Stavbyvedúci, kde vašou pracovnou náplňou bude:
- Riadenie a príprava realizácie stavebného projektu
- Prevzatie a kontrola projektovej dokumentácie
- Komunikácia so stavebným dozorom investora
- Zodpovednosť za kontrolu postupu prác podľa harmonogramu výstavby
- Kontrola a koordinácia subdodávateľov v teréne

- Pravidelné firemné akcie
- Príspevok na škôlku
- Pravidelné školenia, konkrétne jazykové kurzy na Anglický a Nemecký jazyk, plne hradený zamestnávateľom
- Dovolenka nad rámec zákonom stanovenej výšky
- Stabilita v dlhoročnej rozvíjajúcej sa spoločnosti
- Služobné vozidlo (možnosť využívania aj na súkromné účely)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je nemecká spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu viac ako 50 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné zameranie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívny prístup a schopnosť koordinovaného riadenia zamestnancov
- Flexibilita a ochota cestovať za jednotlivými projektami (v oblasti západného slovenska prípadne východného slovenska)
- Dobré komunikačné schopnosti v anglickom jazyku alebo nemeckom jazyku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov