Špecialista /špecialistka pokročilého plánovania ( Advanced Planning Specialist )

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacMzda od 1300 eur, záleží od skúseností úspešného kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečiť vývoj a priebežnú aktualizáciu plánu priemyselného rozvoja závodu z hľadiska MMS (predtým WCM)
Vytvorenie nového plánu uvedenia nového produktu na trh
Capex plán
Plán kapacity závodu a saturácie
Monitorovanie indikátorov inventory, analýzy a návrh korekcií v procesoch
Zaistiť prípravy investícii závodu/ prognóza
Podpora centrály v rámci optimalizácie kapacít liniek
Údržba a starostlivosť o databázy ukazovateľov výroby (Tino, ADC a/alebo alternatívy)
Vzdelávanie a monitorovanie priamych pracovníkov s databázami

Ročné navýšenie platu
Multisport karta
Cafeteria
Shuttle bus (Ťahanovce, Furča, KVP)
Firemná jedáleň
Odborné školenia podľa potreby daného oddelenia
Teambuildingy ( Mikulášsky večierok, Vianočný večierok)
Preplácanie zápisného na športové akcie
Ocenenia Zamestnanec mesiaca/ roka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť založená v Taliansku v roku 1919, ktorá sa zaoberá návrhom a výrobou špičkových systémov a komponentov pre automobilový priemysel so sídlom v Taliansku (Corbetta, Miláno).
S obratom 7,9 miliardy EUR v roku 2017, približne 43 000 zamestnancami, 85 výrobnými jednotkami a 15 výskumnými a vývojovými centrami je skupina prítomná v 20 krajinách (Taliansko, Francúzsko, Nemecko, Španielsko, Spojené kráľovstvo, Poľsko, Česká republika, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Slovensko, Turecko, USA, Mexiko, Brazília, Argentína, Čína, Japonsko, India, Malajzia).
Slovenská pobočka spoločnosti sídli v priemyselnom parku Kechnec pri Košiciach, kde prostredníctvom dvoch výrobných závodov zamestnáva približne 1000 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

ePIM, SAP a ďalšie súvisiace programy.

Znalosti v ISO TS, VDA, ISO 14001, OHSAS, nástrojoch neustáleho zlepšovania

Technické skúsenosti s produkciou, indikátormi, databázami, vyhodnocovaním súvislostí a výsledkov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov