Pridať inzerát

Nástrojár junior (bez skúseností)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovecká, okres Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 - 1 517 EUR/mesiac1250 - 1517 EUR/mesiac Základná mzda je 1250 EUR brutto + mesačný variabilný bonus až do výšky 13% + príspevok na cestovné (práca do/z práce) + 13.ty plat + príspevok na 3.dôchodkový pilier + 5,20 Eur stravné lístky/deň + príplatok za prácu v noci riziko: 1,67 Eur/ hod. t.j. cca 62 eur mesačne + príplatok za sťažený výkon práce: 0,67 Eur/ hod t.j. cca 105 Eur mesačne. Konečná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta a môže sa vyšplhať na cca 1517 EUR/mesačne brutto - bude upresnená po osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: Ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* dokumentácie nástrojárne
* práca na PC (SAP, Excel, Word, email)
* montáž a demontáž nástrojov
* leštenie nástrojov
* preventívna údržba nástrojov
*obsluha strojov
* čistenie nástrojov
* korekcia linky
* nastavenie lisu
* správny výber materiálu
* čítanie výkresov nástrojov
* práca na 3 zmeny
Hľadám šikovného nástrojára - začiatočníka bez skúseností a praxe z nástrojárne. Ideálny kandidát by mal mať technické vzdelanie (strojnícke zameranie) a chuť učiť sa nové veci.

* práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automotive
* 13.-ty plat
* stravná jednotka v sume 5,20 €/deň
* príspevok na dopravu 7 centov na km
* nástup priamo do interného stavu spoločnosti

Neposkytujeme dopravu ani ubytovanie, len príspevok na dochádzanie z a do práce.
Pracovisko sa nachádza v Nitre - V. časť priemyselného parku.
Pracovnú pozíciu obsadzujem priamo do interného stavu spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2022 (ostávajú ešte 3 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 21 krajinách, má takmer 100 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 30 000 zamestnancov na celom svete.
Závod v Nitre sa zaoberá lisovaním plechov - je subdodávateľom pre JLR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* predchádzajúca skúsenosť a prax s hliníkom, oceľou (práca v nástrojárni_ NIE je nutná
* tímový hráč
* disciplinovaný
* aktívny
* ochotný učiť sa nové veci
* technické vzdelanie
Hľadám šikovného nástrojára - začiatočníka bez skúseností a praxe z nástrojárne.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov