Pridať inzerát

Projektový manažér

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Nitra, Vráble
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 700 EUR/mesiac+ 13.plat + 14. plat
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Riadenie projektového tímu a spracovanie projektovej dokumentácie
* Tvorba potrebného rozpočtu projektu
* Spoluúčasť na reklamácii a optimalizácia projektov v spoločnosti
* Spoluúčasť pri implementovaní nových produktov do sériovej výroby
* Spoluúčasť na výbere dodávateľov
* Komunikácia s klientmi a občasné služobné cesty

* Flexibilná pracovná doba
* Telefón, notebook

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

* Leadership
* Technické myslenie
* Otvorenosť voči novým veciam a učeniu sa
* Schopnosť riešiť problémy
* Asertivita

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov