Pridať inzerát

Referent/ka podpory predaja (Sales Support Officer)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacvýsledná výška mzdy závisí od skúseností uchádzača/ky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme kandidáta/ku, ktorého láka práca na oddelení predaja, má skúsenosti s prácou v administratíve a nebojí sa aktívnej komunikácie v anglickom jazyku.

Náplň práce:
• spracovanie, sledovanie a kontrola objednávok (práca s interným softvérom spoločnosti)
• zabezpečenie úspešného dodania objednávok zákazníkovi v stanovenom termíne
• kontrola platieb a následné upozornenie klientov na splatnosť faktúr, prípadne upozornenie na nedoručené platby
• fakturácia a pravidelná účasť na inventúrach
• komunikácia so zákazníkmi, obchodnými partnermi a klientmi v anglickom jazyku na dennej báze

- práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- medzinárodné prostredie
- ročný bonus vo výške mesačnej mzdy
- dovolenka za nadčasy
- možnosť kariérneho rastu
- ponuka školení (interné/externé)

V prípade, ak Vás ponuka zaujala, prosím zašlite nám životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Zároveň ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu. Kontaktovať budeme uchádzačov/ky, ktorých profil spĺňa požiadavky klienta na danú pracovnú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť pôsobiacu na Slovenskom trhu 12 rokov v oblasti automobilového a elektrotechnického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, manažment, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- komunikačné a organizačné schopnosti
- aktívna znalosť slovenského a anglického jazyka slovom aj písmom (podmienkou)
- znalosť japonského jazyka (výhodou)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov