Pridať inzerát

Manažér údržby/Manažérka údržby

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 EUR/mesiacVýška platového ohodnotenia bude upresnená na pohovore spolu s finančnými bonusmi. Spodná hranica platu je 2300 eur brutto.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti v oblasti riadenia zamestnancov údržby? Viete efektívne rozhodovať o produktivite údržby? Ak ste dobrým lídrom a máte aspoň 5 rokov skúseností s vedením údržby vo veľkých spoločnostiach tak máme pre vás pracovnú ponuku, ktorú obsadzujeme pre nášho klienta.
Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:
- Riadenie a prideľovanie práce podriadeným pracovníkom
- Podávanie návrhov a zlepšovanie procesov v oblasti IMS
- Riešenie krízových situácií s podriadenými a riadiť údržbu strojov
- Zodpovednosť za dodržiavanie kvality a BOZP na pracovisku

- Flexibilný pracovný čas s možnosťou využitia Homeoffice
- Jazykové kurzy
- Príspevok na stravu vo výške 2,90 eur
- Stravovanie priamo v areáli spoločnosti
- Príspevok na športové aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické/strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Minimálne 5 ročné skúsenosti na podobnej pozícií v riadení zamestnancov
- Technické znalosti: SAP, MES, a čítanie technickej dokumentácie
- Znalosť výrobných noriem: ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001 a ISO 45001
- Znalosti v oblasti štatistických metód: FMEA,SPC,MSA
- Aktívna znalosť Anglického jazyka (slovom aj písmom)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov