Pridať inzerát

Technológ/Technologička

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 490 EUR/mesiacplus variabilná zložka, v závislosti od skúseností uchádzača je možné sa dohodnúť aj na inej výške platu.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude:
- Vytváranie a implementácia CNC programov.
- Implementácia nových technológií do výrobného procesu.
- Optimalizácia, vyhodnocovanie výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania.
- Vykonávanie dohľadu nad dodržiavaním technologických postupov.
- Aktualizácia verzií CNC programov podľa zmien dokumentácie výrobkov.
- Vytypovanie nástrojov, prípravkov a ich zmien.
- Koordinácia a zavádzanie nových projektov do sériovej výroby.
- Odborná pomoc pri riešení technických problémov vo výrobnom procese.
- Dodržiavanie systému kvality.
- Poskytovanie odborných posudkov pri reklamáciách.
- Vytváranie analýz vyrobiteľnosti.
- Komunikácia s dodávateľmi.
- Príprava technických rozhodnutí ohľadom výrobných zariadení, pracovných procesov a tvorby layoutov.

Súčasťami odmeňovania sú:
- mesačné prémie (vyplácané počas skúšobnej doby),
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
- Teambuildingy
- Finančná pozornosť pri jubileách príslušnosti k podniku, životných jubileách, ťažkých životných situáciách zamestnanca a jeho najbližších,
- Príležitostné firemné darčeky (pri narodení dieťaťa, mimoriadny výkon,...)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Náš klient sa zaoberá výrobou vysoko presných sústružených a frézovaných dielcov vo veľkých sériách na najvyššej kvalitatívnej úrovni a pôsobí na trhu viac ako 90 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/strojárske

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Základy

Vodičský preukaz

B

- Prax na podobnej pozícií v oblasti technológie,
- Znalosť programov FANUC a SIEMENS SINUMETRIK,
- Znalosť problematiky trieskového obrábania,
- Aktívna znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka (AJ,resp. NJ) je veľkou výhodou,
- Zmysel pre tímovú prácu,
- 100% nasadenie, dôslednosť a presnosť
- Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita a spoľahlivosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov