Pridať inzerát

Zriaďovač v Nitre

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta. + bonusy a príplatky.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvojou úlohou bude nastavovať a obsluhovať stroje podľa jednotlivých zákazok,
- udržiavanie chodu strojov podľa požiadaviek v danej kvalite,
- zabezpečovanie bezporuchového chodu strojov počas pracovných zmien,
- kontrola vyrobených výrobkov,
- zaznamenávanie parametrov do príslušnej dokumentácie
- práca na 3 alebo 4 zmeny
- vhodné pre mužov
- pozíciu obsadzujeme priamo do kmeňa spoločnosti

- náborový bonus 500 €
- mesačné výkonnostné prémie (10% zo zákl. mzdy)
- príplatok za prácu v hlučnom prostredí (0,72 €/hod.)
- možnosť ubytovania
- nadčasy platené nad rámec zákonníka práce
- každoročná valorizácia tarifných miezd
- doplnkové dôchodkové sporenie (2% hrubej mzdy mesačne)
- príspevky zo sociálneho fondu
- REKONDIČNÝ POBYT NA 7 DNÍ v kúpeľoch zdarma

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky na pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel a povrchových úprav kovov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna a technická zručnosť
- profesionálny a seriózny prístup k práci, zodpovednosť, komunikatívnosť,
- ochota vzdelávať sa,
- skúsenosť na podobnej pozícii je podmienkou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov