Pridať inzerát

Inžinier/ka spúšťania (Launch Engineer )

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Veľký Krtíš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMzda od 1000 Eur závisí od skúseností a znalostí úspešného kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie a koordinácia všetkých činností spojených s uvádzaním nových výrobkov na trh alebo s úpravami komponentov výrobkov
• spravovanie technických úprav a garantovanie správnej implementácie
• vykonávanie činností týkajúcich sa technických zmien na úrovni informačného systému (BAAN, Windchill)
• sledovanie nákladov spojených so zavádzaním nových produktov
• správny tok komunikácie medzi centrálnym oddelením, centrálnym produktovým inžinierstvom, oddeleniami výskumu a vývoja a závodmi
• koordinácia rôznych oddelení závodu
• kontrola a sledovanie činností spojených s uvedením produktov na trh

• Celoročný vstup do posilňovne v areáli spoločnosti aj pre vášho hosťa
• Celoročný vstup do krytej plavárne a posilňovne vo Veľkom Krtíši a Aquatermal Dolná Strehová 20% zľava
• Stravovanie vo firemnej reštaurácií a stravovacia karta nabíjaná na kvartálnej báze
• Príspevok pri narodení dieťaťa 100€
• Príplatky nad rámec Zákonníka práce
• 13. a 14.plat pri splnení podmienok v období
• Vernostný bonus od 75€ do 225 € (lojalita)
• Deň voľna navyše pri splnení podmienok
• Poistenie obsluhy VZV 50%
• Referral program
• Odborné školenia
• Pravidelné športové aktivity a podujatia

Mimoriadne bonusy za odpracované soboty až do 165€

Benefity po 2 rokoch:
• Príspevok na rekreáciu max. 275€
• Príspevok na športovú činnosť dieťaťa max. 275€

Benefity po 5 rokoch:
• Vernostný bonus 375€ (lojalita)

Benefit po 10 rokoch:
• Kapitálové životné poistenie až do výšky 1000€ ročne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre klient, ktorý je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS/ zdravý životný štýl. Je svetovým odborníkom na pohyb, či už pre fitness, zdravie alebo šport. Pôsobí vo viac ako 100 krajinách sveta. Je oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paraolympijských hier od Sydney 2000, Atény 2004, Turín 2006, Peking 2008 , Londýn 2012 , Rio de Janeiro 2016.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, Strojárske

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

• znalosti z oblasti výberu a použitia plánovacích nástrojov
• analytické myslenie
• presnosť
• projektový manažment
• schopnosť viesť tím, tímová práca
• flexibilita

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov