Pridať inzerát

Operátora výroby na prípravu materského cesta

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kostolné Kračany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 049,25 EUR/mesiacdochádzkový bonus + variabilná zložka
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za správne fungovanie zariadení, vybavenia a strojov používaných vo výrobnom procese
• Príprava surovín na výrobu ciest
• Navažovanie surovín
• Miešanie cesta automatickým strojom
• Obsluha strojnotechnologických zariadení
• Udržiavanie čistoty
• Manipulácia s cestom

• dochádzkový bonus + variabilná zložka do 150 €
• všetky príplatky podľa Zákonníka práce (práca v noci, víkend, nadčasy...)
• možnosť byť súčasťou stabilnej a rastúcej spoločnosti, istotu dlhodobého
zamestnania
• pravidelný prídel produktov
• zamestnanie v čistom a modernom prostredí
• veľkonočný a vianočný benefit

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Náš klient je jeden zo svetových lídrov v pekárenskom priemysle a kľúčový hráč v segmente pekárenských výrobkoch hlavne v Strednej a Východnej Európe, disponuje s 8 výrobnými závodmi a 38 výrobnými linkami, celkom viac ako s 5300 zamestnancami v Grécku, Bulharsku, Rumunsku, Rusku, Poľsku, Turecku a teraz aj na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

• ochota pracovať na 4 zmeny- 12hod. zmeny
• zodpovednosť
• podobná pracovná skúsenosť je výhodou
• zabezpečená doprava zo smerov:

Dolné Saliby - Kráľov Brod - Slovenské Pole - Trstice - Topoľníky - Horné Mýto - Trhová Hradská - Ohrady - Veľké/Malé Dvorníky - Dunajská Streda

Veľké Kosihy - Trávnik - Číčov - Kľúčovec - Čilizská Radvaň - Baloň - Medveďov - SAP - Ňárad - Gabčíkovo - Baka - Trstená na Ostrove - Jurová - Vrakúň - Šipošovské Kračany

Komárno - Kameničná - Čalovec - Zlatná na Ostrove - Okoličná na Ostrove - Zemianska Olča - Tôň - Bodza - Sokolce - Brestovec - Okoč - Veľký Meder - Dolný Štál - Dolný Bar - Blažov - Galanta - Kolárovo - Horné Saliby - Šamorín

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov