Pridať inzerát

Projektový inžinier

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností a schopností vybraného kandidáta. Súčasťou mzdové balíčka je variabilná zložka vo výške 10% k základnému platu, 13. a 14.ty plat.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si kreatívny, inovatívny, samostatne pracujúci s veľkou vnútornou motiváciou? Máš rád/rada tvorbu nových produktov/konceptov, komunikáciu so zákazníkom a riadenie projektov? Potom hľadáme práve TEBA! Tvojou náplňou práce bude najmä:

- zodpovednosť za riešenie technickej stránky projektu v rámci projektového tímu
- koordinácia členov tímu za jednotlivé technické oblasti
- komunikácia so zákazníkom (analýza projektu, riešenie technických požiadaviek zákazníka a riešenie prípadne vzniknutých požiadaviek na zmenu)
- zodpovednosť za technickú správnosť projektu
- interná komunikácia ohľadom technického vývoja
-vypracovanie rizikových analýz, spolupráca s ostatnými oddeleniami

Zamestnanecké benefity budú komunikované na pracovnom pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Záujemcov poprosíme o zaslanie CV v slov. a angl. jazyku.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú definované požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- nevyhnutná prax min. 3 roky v automotive oblasti
- nutná komunikatívna znalosť anglického jazyka
- znalosť 3D SW
- technické vzdelanie
- schopnosť riadiť a motivovať tím
- rozhodnosť, samostatnosť
- inovatívnosť, kreativita
- technické a analytické myslenie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov