Pridať inzerát

Asistent marketingu

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 590 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: September 2022
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš pracovať na grafických a jazykových adaptáciach existujúcich marketingových a predajných materiálov a navrhovať a vytvárať nové materiály na základe “brand equity”. Na niektorých projektoch budeš spolupracovať s externými agentúrami (prekladateľské, grafické).

Ide o prácu na skrátený úväzok - 20 hod týždenne

• možnosť predĺženia pracovnej zmluvy na ďalší rok
• Príležitosť učiť sa nové veci a pracovať na zlepšovaní svojich zručností
• Flexibilita ohľadne času a miesta výkonu práce
• Príjemná pracovná atmosféra so skvelým tímom
• 13. plat, 5 dní dovolenky navyše, stravné lístky aj počas dovolenky (4,5,- EUR / deň príspevok zamestnávateľa) a ďalšie benefity

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

• Grafické programy na dobrej úrovni - Photoshop, Illustrator a InDesign
• Ochota učiť sa
• Používateľ MS Office
• Cit pre detail, presnosť a spoľahlivosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov