Pridať inzerát

Marketingový špecialista pre influencerov

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 550 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať od nadobudnutých skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: 1.9.2022 / 1.10.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kontaktná osoba pre jednotlivých influencerov
• Vyhľadávanie vplyvných osôb
• Pravidelné podávanie správ (analýza údajov, monitorovanie plnenia KPI)
• Denné kontroly profilov influencerov s cieľom splniť požiadavky IMP
• Zabezpečenie zmlúv s influencermi
• Nasadenie digitálnych prostriedkov pre influencerov
• Implementácia influencerov do digitálnych kampaní
• Komplexný prehľad o aktivitách konkurencie
• Podpora ostatných tímov v rámci spoločnosti s cieľom rozvíjať 360° kampane vrátane influencerov
• Plnenie ďalších úloh a povinností súvisiacich s digitálnymi technológiami podľa zadania
• Koordinácia influencerských agentúr a vývoj prostriedkov pre influencerov
• Pravidelná analýza a hodnotenie spolupráce s influencermi
• Podpora tvorby a implementácie digitálnej stratégie

• Priateľská atmosféra a podpora zo strany kolegov a Vášho manažéra
• Medzinárodné, dynamické prostredie
• Ďalší rozvoj, rôzne školenia a jazykové kurzy
• Dobrý plat za vašu skvelú prácu
• Multisport karta
• Home office
• Sick days

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Minimálne 1-ročná prax v práci s vplyvnými osobami (najlepšie priamy kontakt a riadenie)
• Plynulá znalosť anglického a slovenského jazyka
• Vynikajúce a efektívne komunikačné a prezentačné zručnosti
• Osobná zodpovednosť, zodpovednosť za projekty a zameranie na ich včasné dodanie
• Silná orientácia na detaily a zameranie na údaje
• Tímový hráč, schopnosť nadväzovať kontakty a budovať vzťahy, schopnosť riadiť viacero činností
• Pokročilé zručnosti v práci s PC: MS Word, Excel, PowerPoint

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov