Pridať inzerát

Materiálový disponent

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krupina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje dolnú hranicu. Finálna výška mzdy môže byť vyššia v závislosti od skúseností a kvalít kandidáta / ky.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a objednávanie polotovarov a nakupovaných dielov
- realizácia interných preskladnení
- správa objednávok
- Tvorba logistických kontraktov a dohôd
- Meranie presnosti dodávateľov
- zodpovednosť za zabezpečenie dostupnosti materiálu pre výrobu
- zabezpečenie plynulého materiálového toku pri optimálnych nákladoch
- komunikácia s dodávateľmi
- riadenie zásob

- náborový príplatok 300€
- ročné výkonnostné prémie až do výšky 800€
- letná/vianočná prémia v hodnote 150€ a viac
- vernostné príplatky do výšky 80€
- 2 dni dovolenky nad rámec Zákona
- podpora vzdelávania a rozvoja

Uvítame kandidátov s predošlými skúsenosťami na pozícii logistu, nákupcu, materiálového disponenta a pod. Podmienkou je komunikatívna úroveň angličtiny. Taliančina alebo Španielčina je výhodou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, globálnu výrobnú spoločnosť pôsobiacu vo výťahovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné alebo technické vzdelanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- flexibilita
- dynamickosť
- odolnosť voči stresu
- matematické a technické zručnosti
- predošlé skúsenosti na podobnej pozícii
- SAP výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov