Pridať inzerát

Hľadáme zváračov na 1 zmenu

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čab
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,9 EUR/hod.základná mzda 6,25€ + 15% bonus + rizikový príplatok 0,72€/hod + 30 € dochádzka + 13.plat
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváračské a zámočnícke práce pri výrobe veľkoplošných kovových konštrukcií podľa výkresovej dokumentácie
(zváranie veľkých špeciálnych kontajnerov v rôznych uhloch)
- zváranie CO2

- práca na jednu zmenu v čase 06:00 - 14:30 hod
-práca možná buď na pracovnú zmluvu alebo na živnosť
- nástup priamo do interného stavu spoločnosti
- príspevok na DDS
-poukážky na welness, kino, masáže, tenis, divadlo
- možnosť závodného stravovania (doplatok zamestnanca 80 centov)
- možnosť nadčasov (nie podmienka)
- možnosť navýšenia platu už po skúšobnej dobe
- finálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient sa zaoberá výrobou špeciálnych kontajtnerov pre zabudovanie technologických celkov zákazníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske zameranie

Počet rokov praxe

1

- zváračský preukaz Z-M1
-skúsenosti so zváraním CO 2 aspoň 1 rok
- skúsenosti so zámočníckymi prácami
- vedieť čítať technické výkresy
- podmienka je praktická skúška zvárania

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov