Pridať inzerát

Skúšobný technik v Trenčíne

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Trenčianska Teplá, Trenčianska Teplá, , , Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 820 EUR/hod.+ príplatky za nočnú prácu, prípadne nadčas
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- elektrická montáž testovacích modulov
- kontrola funkčnosti výrobkov
- čítanie technickej dokumentácie a práca podľa nej

- práca do kmeňového stavu spoločnosti
- 13. plat v podobne letného a zimného bonusu (pri splnení podmienok)
- zvýhodnené ceny stravovania
- príspevky pri životných udalostiach a jubileách
- príspevky na športové a kultúrne aktivity
- príspevky zamestnávateľa do 3. pilieru

Výberové konania sa budú konať priebežne podľa počtu vhodných kandidátov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient patrí do špičky v oblasti výroby káblov pre pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené vzdelanie elektrotechnického zamerania
- prax na podobnej pozícií je výhodou
- zodpovednosť k práci
- zručnosť
- spoľahlivosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov