Pridať inzerát

Práca vo výrobe na 3 zmeny - zabezpečená doprava

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kostolné Kračany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 919,32 - 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca pri výrobe potravinárskych výrobkov
- pracovné činnosti súvisiace so zabezpečením prevádzky
- obsluha potravinárskych strojov a zariadení
- trojzmenný pracovný čas s voľnými víkendami
- práca na výrobnej linke v stoji

Mzda obsahuje základnú mzdu + variabilné zložky
- dochádzkový bonus do 150 eur
- príplatky podľa Zákonníka práce (práca v noci, víkendy, nadčasy,..)
- bonus podľa vybraných pozícii vo výške 80 EUR - 100 EUR /mes.
- možnosť kariérneho rastu a školenia v rámci spoločnosti
- pravidelný prídel produktov
- zamestnanie v čistom a modernom prostredí
- veľkonočný a vianočný benefit

Výberové konania sú vykonávané priebežne každý týždeň, kontaktovať budeme všetkých vhodných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Náš klient je výrobcom zameraný na potravinársku výrobu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 3 zmeny
- zodpovednosť
- podobná pracovná skúsenosť je výhodou
- zabezpečená doprava zo smerov:

• Dolné Saliby - Kráľov Brod - Slovenské Pole - Trstice - Topoľníky - Horné Mýto - Trhová Hradská - Ohrady - Veľké/Malé Dvorníky - Dunajská Streda

• Veľké Kosihy - Trávnik - Číčov - Kľúčovec - Čilizská Radvaň - Baloň - Medveďov - SAP - Ňárad - Gabčíkovo - Baka - Trstená na Ostrove - Jurová - Vrakúň - Šipošovské Kračany

• Komárno - Kameničná - Čalovec - Zlatná na Ostrove - Okoličná na Ostrove - Zemianska Olča - Tôň - Bodza - Sokolce - Brestovec - Okoč - Veľký Meder - Dolný Štál - Dolný Bar - Blažov - Galanta - Kolárovo - Horné Saliby - Šamorín

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Ďatková
E-mail: poslať životopis