Pridať inzerát

Rozbehni svoju kariéru ako operatívny nákupca

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od predošlých skúseností a predpokladov kandidáta. + príplatky podľa platnej legislatívy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:
- zabezpečovať dostupnosť materiálu na základe výrobných plánov
- budeš analyzovať požiadavky na materiál pre výrobu
- spracovávanie objednávok na pridelené výrobky a sledovať objednávky materiálov
- budeš pripravovať správy o činnosti dodávateľov, komunikovať s dodávateľmi a upravovať kapacity dodávateľov
- koordinovanie zavádzania zmien materiálových listov
- reporting a iné pridelené úlohy

- Kompenzácia cestovných nákladov vo výške 100% bežného cestovného.
- Nadštandardne dotovaná strava v závodnej jedálni.
- Možnosť zakúpiť firemné výrobky so zľavou.

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý sa zaoberá výrobou záhradného zariadenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nevyhnutnosťou je dobrá komunikácia, flexibilita a spoľahlivosť
- tvorivá myseľ a schopnosť riešiť situácie just in time
- dobrá znalosť práce na PC
- schopnosť pracovať na viacerých projektoch naraz
- podmienkou je skúsenosť na rovnakej alebo podobnej pozícii

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrícia Šefčíková
E-mail: poslať životopis