Pridať inzerát

Medzinárodný zvárací inžinier

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Spracovávanie technologických postupov, určovanie poradia operácií vo výrobnom procese, navrhovanie parametrov pre zváranie a naváranie.
* Riadi akcie pri problémoch so zvarmi a podieľa sa na znížení opráv a odpadu.
* Archivuje tlačivá pre modifikáciu zvarov a spätne kontroluje dodržiavanie WPS.
* Štandardizuje zvárací materiál pre zváracie pracoviská.
* Vedie evidenciu preukazov zváračov.

* ročná odmenu
* príspevok na dochádzanie
* podpora v oblasti vzdelávania
* flexibilný pracovný čas
* 37,5 hodinový fond pracovného týždňa
* vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov
* príspevky nad rámec Zákonníka práce
* firemné a športové podujatia, zájazdy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výrobná automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

* platný certifikát IWE - podmienka
* aspoň 2 roky praxe na pozícii medzinárodného zváracieho inžiniera - podmienka
* znalosť noriem ISO 9001:2008, ISO 14000:20004, - podmienka
* prax v zákazkovej spoločnosti - výhodou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Šmehýlová
E-mail: poslať životopis