Pridať inzerát

Vedúci údržby

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kolárovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje dolnú hranicu, finálna výška mzdy závisí od skúseností a zručností vybraného kandidáta.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buďte súčasťou úspešnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automotive a pridajte sa k tisícom spokojných zamestnancov po celom svete. Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu vedúceho údržby. Ak máte skúsenosti z oblasti údržby, disponujete manažérskymi zručnosťami a angličtina pre Vás nie je problém, hľadáme možno práve Vás. Vašou náplňou práce bude:

- Plánovanie a koordinovanie všetkých údržbárskych činností.
- Vedenie tímu podriadených zamestnancov.
- Zodpovednosť za včasné vykonanie údržby strojov, nástrojov a zariadení.
- Optimalizácia existujúcich procesov údržby a riešenie technických nedostatkov.
- Inventarizácia skladu, kontrola náhradných dielov a hospodárenie s náhradnými dielmi.
- Denné reportovanie všetkých strojov a zariadení aj s nápravnými opatreniami.
- Zodpovednosť za vedenie technickej dokumentácie a evidovanie servisných úkonov.
- Evidencia a aktualizácia platnosti certifikátov a revízií.
- Zaistenie spôsobilého technického stavu budov a zariadení.
- Koordinácia dodávateľských servisných zásahov, kooperácia pri opravách či rekonštrukciách.
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.

- Silné zázemie v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Podpora vzdelávania a možnosť kariérneho rastu
- Polročné prémie
- Flexibilný pracovný čas
- Stravné lístky v hodnote 4,50 €
- Spoločenské akcie, príjemná pracovná atmosféra

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta úspešnú medzinárodnú spoločnosť, pôsobiacu v oblasti automobilovej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, elektrotechnika, strojárstvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Orientácia v technickej dokumentácii.
- Skúsenosti z oddelenia údržby vo výrobnej spoločnosti.
- Ovládanie maďarského jazyka je veľkou výhodou.
- Manažérske zručnosti.
- Znalosť procesov a postupov údržby a ich následného vyhodnocovania.
- Dobré komunikačné a organizačné zručnosti.
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike MPSVaR SR č.508/09 Z.z. §22 (výhodou).
- Schopnosť pracovať samostatne, flexibilita a proaktívny prístup.
- Analytické myslenie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov