Pridať inzerát

Hľadáme pracovníka na nočnú expedíciu

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kopčianska, Petržalka, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac900€ je základná mzda + príplatky podľa platnej legislatívy - 200€ variabilná zložka
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie práce a riadenie prác v nočnej expedícii podľa výrobného harmonogramu.
Práca od 16:00 - 24:00.
Práca priamo v kmeni spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť v polygrafickej oblasti, tlačenie výtlačkov, týždenníky, mesačníky a podobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

polygrafia

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať v nočných hodinách
- spoľahlivosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov