Pridať inzerát

Kontrolór dokumentov/dokument controller

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovenská Ľupča
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacMzda bude upresnená po pracovnom pohovore a závisí od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám skúseného kandidáta, ktorý má prax v stavebníctve a ovláda komunikatívnu angličtinu.

Náplň práce:
Vydávanie a evidencia RFI – zmena v projekte – žiadosť o informáciu / odsúhlasenie
Vydávania a evidencia NCR – riadenie dokumentácie nezhôd / reklamácii
Vydávanie a evidencia Method statements – technologické postupy – predkladanie na odsúhlasenie, evidencia
Vydávanie a evidencia ITP - kontrolné a skúšobné plány
Komunikácia s klientom
Komunikácia s dodávateľmi
Harmonogram update

- práca priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru)

Mzda bude dohodnutá na osobnom pohovore - horná hranica môže byť aj vyššia - záleží od kvality a skúseností kandidáta.
Pracovisko sa nachádza v Slovenskej Ľupči.
Pracovnú pozíciu obsadzujem priamo do interného stavu spoločnosti (nie je to práca cez agentúru).
Na uvedenú pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu na:
[email protected] alebo ma môžete kontaktovať telefonicky:
+421 915 838 352.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient je japonská spoločnosť so 400 ročnou tradíciou - venujú sa výstavbe rezidenčných bytov na SK.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- prax v stavebníctve
- prax v administratíve
- znalosť čítania stavebnej dokumentácie
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- aktívny vodič (VP sk. B)
- stavebné vzdelanie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov