Pridať inzerát

Team leader expedície (logistiky)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lužianky, okres Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiac1100 EUR/mesačne je základná mzda brutto + 35 % mesačný bonus za teamleaderstvo = 1485 EUR mesačne + príplatky za zmennosť + 13.ty plat + stravná jednotka v sume 5,20 €/deň + príspevok na dopravu 7 centov/km
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Expedičný team leader dohliada na činnosti v sklade príjmu a expedície:

· Zabezpečuje prijem materiálov a obalov, expedíciu
· Vypočítava vyťaženie áut podľa expedičného plánu
· Vytváranie picking listov, dodacích listov a shipmentov v SAP
· Koordinuje prácu operátorov v sklade, rozdeľuje úlohy podľa priorít
· Komunikuje so zákazníkom a rieši zákazníkove požiadavky
· Dohliada na plnenie nákladkového a vykládkového plánu,
dodržiavanie stanovených časových okien
· Eskaluje nedodržanie nákladkového a vykládkového plánu
· Zodpovedá za správnosť údajov zadaných do systému, kontrola dodaného tovaru podľa dodacích listov
· Dohliada na hladinu zásob a eskaluje chýbajúce pokrytie objednávok
· Práca v trojzmennej prevádzke

* práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automotive
* 13. plat
* stravná jednotka v sume 5,20 €/deň
* príspevok na dopravu 7 centov/km
* nástup priamo do interného stavu spoločnosti (nie cez agentúru)

Informácie o výberovom konaní

Neposkytujeme dopravu ani ubytovanie.
Pracovisko sa nachádza v Nitre - V. časť priemyselného parku.
Pracovnú pozíciu obsadzujem priamo do interného stavu spoločnosti v Nitre (nie cez agentúru).
Na uvedenú pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu na:
email: [email protected]
M: +421 915 838 352

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 14 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 21 krajinách, má takmer 100 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 30,000 zamestnancov na celom svete.
Závod v Nitre sa zaoberá lisovaním plechov - je subdodávateľom pre JLR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

* Prax na obdobnej pozícii 1 až 2 roky (expedícia, príjem, sklad)
* Práca v programoch SAP SD, MM modul
* Excel - stredne pokročilý
* Skúsenosti s prácou s mobilným dátovým terminálom
* Skúsenosti s vykonávaním inventúr
* Preukaz na VZV (občasná obsluha VZV - skúsenosti)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov