Pridať inzerát

Majster zvarovne

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacOd 1400€ vyššie Mzda je rozdelená na fixnú a variabilnú zložku. Finálna výška mzdy závisí od skúseností a schopností daného kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-kontrola kvality práce na úseku zvarovne
- plánovanie a organizácia práce na danom úseku a dohľad nad dodržiavaním termínov
- zodpovednosť za produktivitu a efektivitu práce na úseku zvarovne
- hodnotenie plnenia úloh, výkonov a zavádzanie opatrení na ich plnenie
- kontrola technologických postupov
- kontrola BOZP na danom pracovisku

- NÁSTUPNÝ BONUS VO VÝŠKE 1500€
- letná/zimná odmena
- bohatý sociálny program
- školenia a podpora v oblasti vzdelávania
- možnosť absolvovať bezplatný jazykový kurz priamo na pracovisku
- možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja
- 37,5 hodinový týždenný pracovný fond
- vernostný program podľa odpracovaných rokov
- príspevky nad rámec zákonníka práce pri významných životných udalostiach

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2022 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, strojársku spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s riadením a organizovaním výrobného procesu v strojárskom priemysle
- znalosť strojárenských technológií
- technické myslenie
- schopnosť motivovať ľudí
- riadiace schopnosti (prax min. 2 roky)
- odolnosť voči stresu
- zodpovednosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov