Pridať inzerát

Projektový manažér

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacVýška mzdy je závislá od skúseností kandidáta a je rozdelená na fixnú a variabilnú zložku, ktorej variabilná zložka tvorí 30% zo sumy.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste orientovaný na výkon vašej práce, pri ktorej sú výsledky viditeľné a máte výborné komunikačné a interpersonálne schopnosti?
Ak ste skúsený v oblasti riadenia projektov, pri ktorých hľadanie riešenia je výzvou, tak ste ideálnym kandidátom pre nášho klienta.
Vašou pracovnou náplňou bude:
- Riadenie prideleného projektu od založenia zákazky až po vyexpedovanie pre klienta
- Koordinácia termínov a nákladov realizácie technických projektov
- Vedenie technických rokovaní
- Komunikácia so zákazníkom
- Zodpovednosť za plnenie cieľov prideleného projektu
- Reportovanie o stave zákazky nadriadeným

- Nástupný bonus vo výške 1500 eur
- Dlhodobé stabilné projekty
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Pravidelné školenia a podpora vzdelávania
- Flexibilný pracovný čas
- Bezplatná výučba cudzích jazykov v pracovnom čase a na pracovisku
- 37,5 hodinový fond pracovného týždňa
- Vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient pôsobí na trhu viac ako 100 rokov so zameraním na strojársky a Automotive priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vhodný kandidát by mal spĺňať tieto požiadavky:
- Technické vzdelanie
- Prax na pozícií projektového manažéra vo výrobnej spoločnosti aspoň 2 roky
- Kultivovaný slovný prejav
- Konštruktívne riešenie problémov
- Schopnosť orientácie na zákazníka

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov