Pridať inzerát

Technológ

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacVýška mzdy je závislá od skúseností kandidáta a je rozdelená na fixnú a variabilnú zložku, ktorej variabilná zložka tvorí 30% zo sumy
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si prácu, v ktorej by ste radi využili svoje doterajšie pracovné skúsenosti? Alebo ste čerstvým absolventom v odbore strojárstvo? Či máte pracovné skúsenosti alebo nie pre nášho klienta, pôsobiaceho v oblasti všeobecného a automobilového strojárstva hľadáme kandidáta na pracovnú pozíciu technológa.

Čo bude náplňou práce?
- Hlavnou pracovnou náplňou bude dolaďovanie parametrov zriadení (predovšetkým sa jedná o bodové a MIG/MAG zváranie, nitovanie, atď.
- Budete spolupracovať pri zavádzaní nových technológií
- Pripravovanie podkladov pre technologické a pracovné skúšky
- Spolupracovanie s obchodným oddelením pri zabezpečovaní nových zariadení
- Spracovávanie podkladov k cenovému porovnávaniu

- Dovolenkový a vianočný príplatok (13ty a 14ty plat)
- Projektové odmeny
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Pravidelné školenia a podpora vzdelávania
- Flexibilný pracovný čas
- Bezplatná výučba cudzích jazykov v pracovnom čase a na pracovisku
- 37,5 hodinový fond pracovného týždňa
- Vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient pôsobí na trhu viac ako 100 rokov so zameraním na strojársky a Automotive priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Certifikát - IWE je veľkou výhodou
- Prax na pozícií zváračského technológa/inžiniera je výhodou
- Samostatnosť
- Komunikatívnosť
- Práca v kolektíve
- Ochota učiť sa

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov