Pridať inzerát

Stavebný technik

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda je od 2000 EUR brutto. Pokiaľ má kandidát predošlé pracovné skúsenosti, je možné dohodnúť aj vyššiu základnú mzdu. Táto práca je vhodná aj pre absolventa bez praxe.
  • Termín nástupu: Ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy:

• Dohľad a koordinácia rôznych stavebných a rekonštrukčných projektov na predajniach
• Korešpondencia s úradmi a subjektmi zapojenými do výstavby
• Administratívna správa objednávok a faktúr za rôzne stavebné projekty a projekty renovácie
• Účasť na stavebných poradách a stavebných prehliadkach
• Tvorba meraní
• Interná komunikácia s centrálou vo Viedni
• Kontrola špecifikácií budovy dohodnutých v nájomnej zmluve
• Vybavovanie reklamácií, škodových udalostí
• Vypísanie dopytov a zadaní rôznych remeselných služieb
• Zodpovednosť za náklady na stavebné a renovačné práce
• Koordinácia špeciálnych projektov v stavebnej oblasti
• Kontrola nájomných zmlúv a korešpondencia s prenajímateľmi
• Podpora pri všetkých administratívnych a organizačných úlohách spojených s údržbou a našich pobočiek
* Práca si vyžaduje cestovanie po celej SR

• Rozsiahle školenie
• Služobné auto, mobilný telefón, laptop aj na súkromné účely
• Pestrá práca v priateľskom a ochotnom tíme
• Stravné lístky v hodnote 4,80 € / aspň 4 hodiny odpracované / deň
• Práca priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru)

Práca na tejto pozícii si vyžaduje komunikáciu na dennej báze v nemeckom jazyku slovom aj písmom s rakúskym vedením spoločnosti, je potrebné porozumieť textu v zmluvách a dokumentácii, ktorá je tiež v nemeckom jazyku. Práca v teréne (technické zabezpečenie pri otváraní nových predajní a bežné technické zabezpečenie už existujúcich predajní v rámci celého Slovenska) si vyžaduje 50 % z pracovného času. Pracovisko pre túto pracovnú pozíciu (50 % práca v kancelárii) je vytvorené na centrále spoločnosti v Bratislave (príležitostný home office možný po vzájomnej dohode). V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Vašu fotografiu spolu s Vašim životopisom v NEMECKOM AJ SLOVENSKOM jazyku. Naša spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

V prípade potreby je možné ma kontaktovať na:
M: +421 915 838 352
[email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2022 (ostáva ešte 53 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť (náš klient) so sídlom v Dortmunde v Severnom Porýní-Vestfálsku je od mája 2004 sympatická maloobchodná sieť predajní so zmiešaným tovarom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Odborné skúsenosti v oblasti riadenia stavby / koordinácie stavieb
• V ideálnom prípade absolvent technickej školy alebo titul z architektúry alebo stavebného inžinierstva
• Veľmi dobrá znalosť slovenčiny (hovorená aj písaná)
• Veľmi dobrá znalosť nemčiny (hovorená i písaná)
• Znalosť bežných kancelárskych programov (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• Nezávislý a zodpovedný spôsob práce
• Úspešná motivácia, odolnosť voči stresu a odolnosť
• Rozhodovacie schopnosti a asertivita
• Vodičský preukaz skupiny B
• Práca vyžaduje cestovanie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Tel.: +421915838352
E-mail: poslať životopis