Pridať inzerát

Manažér plánovania a prognózovania zásob

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať v závislosti od skúseností + ročný bonus
  • Termín nástupu: ASAP / Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zabezpečenie efektívneho riadenia dodávateľského reťazca v súlade s definovanými cieľmi spoločnosti
* Riadenie procesu prognózovania s vybranými krajinami
* Efektívne riadenie zásob (dosiahnutie optimálneho pokrytia zásob, predchádzanie situáciám, keď sa zásoby minuli, koordinácia osobitných činností na konci roka, eliminácia zastaraných zásob)
* Sledovanie a riadenie kľúčových ukazovateľov výkonnosti (hodnota zásob, pokrytie zásob, vypredané zásoby, včasné dodávky, plnenie objednávok, presnosť prognóz predaja)
* Plánovanie dopytu
* Optimalizácia dodávateľských ciest a logistických nákladov
* Aktívna účasť na projektoch
* Spolupráca na zlepšovaní funkcií a výkazov systému SAP, definovanie možností zlepšenia procesov
* Identifikácia, analýza a interpretácia trendov alebo vzorcov v komplexných súboroch údajov
* Poskytovanie ad hoc podpory

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

* 3-5 rokov skúseností s reportovaním v oblasti podnikovej analýzy
* MS Excel (VBA a makrá)
* Výhodou je znalosť SAP
* Silné analytické schopnosti
* Dôraz na detail a presnosť
* Veľmi dobré organizačné schopnosti

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov