Pridať inzerát

Konštruktér junior

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čab, Čab
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 494 EUR/mesiacZákladná mzda 1245 € + 20 % pohyblivá zložka mzdy + 13.ty plat, + odmeny
  • Termín nástupu: Ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava technických a cenových podkladov pre ponukové konanie,
- činnosti pre obchodno-technickú prípravu - zadanie do výroby, kalkulácie limitov materiálov, normohodín, plôch na povrchovú úpravu, špecifikácia výrobku, list výrobku, poddodávok a podklady na návrh cien dopravy,
- tvorba výkresovej a sprievodnej dokumentácie k zákazke,
- zmenové a odchýlkové riadenie v procese prípravy aj v procese výroby zákazky,
- riešenie technických doplnkov a zmien vrátane väzieb na odbytové ceny pre zákazníka,
- technická príprava a realizácia zložitých projektov s pomocou konštruktéra seniora

- zaučenie a zaškolenie na uvedenej pracovnej pozícii
- príspevok zamestnávateľa na DDS - 2 % brutto mzdy
- príspevok zo sociálneho fondu vo výške 100 € na regeneráciu
- príjemný mladý kolektív konštruktérov
- flexibilná pracovná doba
- príspevok pri životných jubileách, pri svadbe, pri narodení dieťaťa a iné
- teplé obedy priamo vo firme
- práca priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru)
- práca na jednu zmenu a na trvalý pracovný pomer (nie na živnosť)

Informácie o výberovom konaní

Dopravu, ani ubytovanie neposkytujeme.
Pracovisko sa nachádza v Čabe (pri Nitre).
Práca je priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru).

Na túto pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu.
V prípade potreby je možné ma kontaktovať na:
M: +421 915 838 352
email: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 19 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient sa orientuje na výrobu špeciálnych kontajnerov, v ktorej má dlhoročné skúsenosti. Súčasťou výrobného programu je aj výroba doplnkových oceľových konštrukcií, ktoré priamo súvisia s inštaláciou technológie zákazníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- AutoCAD - Pokročilý
- Autodesk Inventor - Pokročilý
- Microsoft Word - Mierne pokročilý
- Microsoft Excel - Mierne pokročilý
- Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
- AJ alebo NJ - mierne pokročilý (B1)
- analytické a technické myslenie
- znalosť práce v 3D programe

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov