Pridať inzerát

Súrne hľadáme Gap Leadera

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľká Lomnica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,8 EUR/mesiac+ 80€ bonus + ine príplatky a bonusy v súlade so ZP
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizovať prácu ľudí v pridelenom tíme a zabezpečovať plnenie požiadaviek.
- Vykonávať pravidelnú kontrolu vo svojej kompetencii.
- Navrhovať a vykonávať opatrenia na zlepšenie pracovných podmienok a celkovej efektívnosti a produktivity.
- Sledovať plán výroby a výsledky výroby a reportovať zmeny.
- V prípade problému podniknúť okamžité kroky na vyriešenie problému s ohľadom na proces eskalácie.
- Dodržiavať disciplínu na pracovisku a pracovné predpisy.
- Zabezpečovať plynulý chod výrobného procesu v súvislosti s predpismi.
- Práca na zmeny

- dochádzkový bonus
- bonus za výkonnosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta v strojárskej oblasti, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti ako vedúci pracovník vo výrobe
- ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrícia Šefčíková
E-mail: poslať životopis