Pridať inzerát

Supervízor výroby

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľká Lomnica, Veľká Lomnica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac- Motivačná zložka po skúšobnej dobe do výšky 80 € - Výsledná mzda závisí od predpokladov a skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie tímu ľudí vo výrobe
- dohliadanie na fungovanie výroby, monitorovanie výrobných procesov
- plnenie výrobného plánu
- dodržiavanie výrobných procesov, pracovných postupov a požiadaviek v určenej kvalite
- minimalizovať prestoje, efektívne využívať materiál a stroje na výrobu vysokokvalitných produktov
- plánovanie, školenie, motivovanie a vedenie prideleného tímu
- účasť na všetkých poradách a iniciatívna spolupráca s ostatnými oddeleniami
- vedenie a spracovanie dochádzky členov prideleného tímu

- motivačný bonus po skúšobnej dobe
- možnosť osobnostného a profesného rastu
- rozvinutý sociálny program - podpora vzdelávania
- príspevok na dopravu do zamestnania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta v strojárskej oblasti, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúce skúsenosti s prácou na obdobnej pozícii
- znalosť odbornej terminológie a podnikových procesov
- veľmi dobrá znalosť práce s PC
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
- schopnosti a skúsenosti s riadením pracovného kolektívu vo výrobe
- zodpovednosť, časová flexibilita, zručnosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrícia Šefčíková
E-mail: poslať životopis