Pridať inzerát

Elektromechanik/ údržbár na 3 zmeny

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin, Martin, Martin, , , Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 940 - 1 100 EUR/mesiac+ príplatky do výšky 120 eur + bonusy vo výške 25 eur + v prípade trvalého bydliska mimo Martin - bonus na dochádzanie
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava a údržba strojov
- oprava a údržba elektrických zariadení
- čítanie elektrických schém
- oprava a údržba pneumatických a hydraulických zariadení
- pravidelné prehliadky strojov a zariadení
- základné nastavovanie strojov

- práca do kmeňa firmy
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- dochádzkový bonus
- kompenzácia cestovného
- sociálna výpomoc
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- predĺžená prestávka na odpočinok
- zázemie v stabilnej spoločnosti s viac ako 150 ročnou históriou

Informácie o výberovom konaní

- ochota pracovať na 3 zmeny
- držať pracovnú pohotovosť
- samostatnosť
- schopnosť adaptovať sa
- flexibilita

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je výrobca s tradíciou viac ako 150 rokov zhotovujúca vysokokvalitné farebné knihy, časopisy a reklamné katalógy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

3

- osvedčenie o elektrotechnickej spôsobilosti - §22 práca na elektrických zariadeniach do 1000V

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov